FAQ:

zobraz ďalšie FAQ

Začíname rozťahovať a zväčšovať dierku v uchu

Samostatný proces rozťahovania nie je veľmi zložitý a ani nezaberie veľa času. Základom je hygiena a trpezlivosť, preto si vždy pred kontaktom s uchom alebo rozťahovákom umyte ruky. Rozťahovák potrieme jemnou vrstvou krému (bežne dostupná indulona, kalciová masť..), aby ľahšie vkĺzol dnu a nepoškodil Vám pri tom ucho.

Rozťahovák opatrne a pomaly zasúvajte do ucha tak, aby ste necítili žiadny tlak alebo bolesť. Akonáhle pocítite bolesť alebo tlak, dajte si na chvíľu pauzu a o chvíľu to môžete skúsiť znova (niektorým ľuďom sa ho tam podarí dať až na ďalší deň). Nikdy sa však nepokúšajte si roztiahnuť dierku o viac ako 1mm naraz (minimalizujete tým možné riziká a zároveň máte oveľa väčšiu šancu na stiahnutie dierky späť) a vždy pred ďaľším rozťahovaním počkajte, kým sa Vám ucho úplne zahojí, čo trvá približne 4 týždne.

Ak ste príliš nedočkavý a chcete mať svoj tunel čo najskôr, existuje aj cesta piercera, ktorý Vám je schopný na jedno sedenie roztiahnuť ucho aj na väšie veľkosti, doma to však neskúšajte.

BongoShop.sk - banner